لامردنت

درباره ی لامردنت

لامردنت با هدف بهبود در کسب و کار دیجیتال تشکیل شده است و ما آماده ایم تا در این مجموعه تجربه ی سال ها تلاش و کوشش متخصصان خود را با شما، در زمینه های طراحی سایت حرفه ای، برنامه نویسی، دیجیتال مارکتینگ، سئو، سوشال مدیا مارکتینگ و تولید محتوا به اشتراک بگذاریم.

 

 

 

 

 

گالری تصاویر

سوالات متداول درباره لامردنت

ورد پرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان است که به طور مرتب برای آن به روز رسانی منتشر می شود و همچنین قالب، افزونه و پلاگین های متفاتی برای آن وجود دارد.

از طرفی به دلیل آنکه این قالب و افزونه توسط گروه های حرفه ای منتشر می‌شود و سپس به تعداد افراد زیادی فروخته می شود، هزینه پایینی دارند.

از طرفی وقتی یک سیستم مدیریت محتوای با کیفیت وجو دارد، چرا شما هزینه برنامه نویسی مجدد آن را بپردازید؟ با ورد پرس می توانید یک سیستم مدیریتی بسیار حرفه ای داشته باشید که رایگان است و توسط یک تیم حرفه ای به طور منظم با الگوریتم های روز دنیای وب به روز رسانی و هماهنگ می‌شود.

سیستم مدیریت محتوای ورد پرس بهترین و کم هزینه ترین راه برای کسب و کارهای نو پا و تازه تاسیس است تا بتوانند یک وبسایت بسیار با کیفیت داشته باشند.

این مورد، یکی از اساسی ترین و مهم ترین سوالات متدوال طراحی وب سایت است که بارها توسط کارفرما ها از ما پرسیده شده است.

هزینه طراحی سایت (قیمت طراحی سایت) به عوامل بسیاری بستگی دارد. در نظر داشته باشید، شما با طراحی سایت برای کسب و کار خود سرمایه گذاری میکنید.

به طور ساده، مبلغ طراحی سایت عبارت است از قیمت خرید هاست، دامنه، قالب و افزونه های مورد نیاز به اضافه مبلغ بخش فنی جهت راه اندازی و انجام کلیه تنظیمات و طراحی های مربوطه. عامل دیگری که در قیمت تاثیر دارد مدت زمان هاست دامنه است.

دامنه های ir تا پنج سال و دامنه com تا ده سال قابل خرید و تمدید هستند و همچنین هاست در بازه های زمانی 3 ماهه، 6 ماهه و یکساله عرضه می شوند. همچنین در مواردی طراحی حرفه ای بنر هدر و بنر های کوچک تر داخل سایت نیز ممکن است به این مبلغ اضافه کند. در هر صورت ژکاوا سعی بر آن دارد تا شما سرمایه گذاری مطمین داشته باشید.

این سوال یکی از پر تکرار ترین سوالات متداول طراحی وب سایت است.

اگر شما یک وبسایت آموزشی راه اندازی می‌کنید یا نحوه انتشار مطلب و محتوای شما به صورتی است که ویدئو یا فایل های حجیم بارگزاری می‌کنید، باید هاست دانلود تهیه کنید. زیرا هاست سایت برای پردازش کد های سایت طراحی شده است و توانایی پاسخگویی جهت دانلود و یا بارگزاری فایل های حجیم را ندارد.

به دلیل عدم آگاهی اکثر مشتری ها از نوع هاست مورد نیاز، ما این مورد را در لیست سوالات متدوال طراحی وب سایت قرار دادیم.

پسوند های بسیار زیادی برای دامنه وجود دارد که شما میتوانید هرکدام را که دلخواهتان است انتخاب کنید. اما دامنه com پرفروش ترین و معروف ترین دامنه در تمامی کشور ها است.

دامنه ir به طور اختصاصی مربوط به کشور ایران است که قیمت بسیار پایینی هم دارد. از آنجا که هدف اول تمامی مشتریان، مخاطبان ایرانی است، ژکاوا توصیه میکند برای جلوگیری از سوء استفاده های بعدی، هر دو دامنه ir و com را خریداری کنید. ولی در صورت نیاز به کاهش هزینه می توانید دامنه ir را تهیه کنید.

این بخش یکی از پر تکرار ترین سوالات متدوال طراحی وب سایت است که معمولا باعث سر در گمی افراد می شود. در نظر داشته باشید پسوند دامنه هایی مانند org,site,co و غیره وجود دارد، اما پر تکرار ترین آنها پسوند com می باشد.

پیمایش به بالا