لامردنت

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی یا طراحی وب برای آموزشگاه ها که قابلیت ایجاد و ارائه خدمات آموزشی به صورت آنلاین را داراست. با افزایش تکنولوژی ها و فناوری های جدید ، انسان ها به راه های ارتباطی جدیدی نیاز دارند، آموزش یک مقوله مهمی است که باعث رشد جامعه امروزی شده است، اگر انسان ها به خوبی آن را فرا بگیرند می توانند زندگی با سطح عالی و موفقی را داشته باشند. مشاغلی مانند مدارس ، دانشگاه ها ، آموزشگاه ها نیاز به ارتباطات با دنیای بیرون دارند، بنابراین صاحبان این آموزشگاه ها نیاز به یک سایت دارند تا تبادل اطلاعات را به خوبی انجام دهند، در طراحی وبسایت آموزشی باید ارتباطات بین متقاضیان آموزش و موسسه های آموزشی به خوبی برقرار گردد.

آموزشگاه ها در هر زمینه ای که مشغول به فعالیت باشند از مهدکودک ها تا مدارس گرفته تا دانشگاه ها و همچنین آموزشگاه های فنی و حرفه ای مانند آموزش زبان، آموزش آشپزی، آموزش لوازم منزل و حتی آموزش خودرو و … نیاز به یک وبسایت دارند تا خدمات خود را نظیر معرفی اساتید، زمان کلاس ها ، دروس ارائه شده و نمرات و  … را در آن درج کنند تا  به خوبی اطلاع رسانی شود.

طراحی سایت آموزشی می تواند باعث صرفه جویی در زمان و وقت، دسترسی آسان تر کاربران به مراکز آموزشی شما، دسترسی به افراد بیشتر در نقاط مختلف بدون محدودیت مکانی باشد.  شما حتی می توانید دوره های آموزشی مجازی را در وب سایت های خودتان برگزار کنید و از این راه کسب درامد نمایید.

وب سایت های آموزشی که به صورت زیبا و حرفه ای طراحی شده باشند اگر در جستجوی گوگل رتبه های خوبی گرفته باشند می توانند مشتریان واقعی برای آموزشگاه های خود کسب کنند.

ویژگی های طراحی سایت های آموزشی :

یک وب سایت آموزشی برای معرفی خدمات و اقداماتی که انجام می دهد نظیر ثبت نام آنلاین، دوره های آموزشی و ثبت نمرات و معرفی استادان و … طراحی و ساخته می شود. ابزارها و امکاناتی لازم برای اینکه یک وب سایت کامل داشته باشیم نیاز است که در زیر به معرفی آنها می پردازیم:

۱- طراحی صفحه تاریخچه  /  که در آن سوابق و تاریخ تاسیس و مشخصات و مدال های کسب شده آموزشکاه قرار می گیرد.

۲- طراحی صفحه معرفی اساتید و سوابق کاری آنها

۳- شرایط ثبت نام

۴- زمان برگزاری کلاس ها

۵- ساخت سیستم ثبت نام دانشجویان و دانش آموزان

۶- طراحی صفحه اخبار مربوط به آن موسسه

۷- معرفی کتب و جزوات آموزشی

۸- قابلیت ساخت گالری تصاویر

۹- امکان ساخت بخش ویدیوهای آموزشی

۱۰- بخش شرایط و قوانین ثبت نام و هزینه ها آن

۱۱- خبرنامه ایمیلی و پیامک کاربران

۱۲- قابلیت ایجاد کارنامه و اعلام نمرات دانشجویان و دانش آموزان

۱۳- طراحی سایت با گرافیک زیبا و محتواهای آموزشی قابل بیان و فهم

۱۴- امکانات دیگر نظیر بانک سوالات و دانلود جزوات و کتاب ها و …

 

طراحی سایت هایی نظیر:

◊ طراحی سایت آموزشگاه های زبان

◊ طراحی سایت مدارس

◊ طراحی سایت دانشگاه ها

◊ طراحی سایت های مهدکودک ها و کودکستان ها

◊ طراحی سایت های آموزشگاه های موسیقی

◊ طراحی سایت آموزش فنی و حرفه ای

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا